Arel Interior

AREL INTERIOR DESIGN

1960’dan bugüne, kalite ve estetikten taviz vermeyen anlayışımızla, Arel Interior Design olarak mobilya ve mimarlık alanında öncü olmaya devam ediyoruz.

“Kalite önceliğimizdir” diyerek İstanbul ve Bursa’daki fabrikalarımızda mobilya üretimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca projeler konusunda uzmanlaşan profesyonel ekibimizle, otel, restoran, konut, ofis gibi yaşanabilir tüm mekânlar için mimarlık firmalarına ve proje sahiplerine dekorasyon alanında hizmet veriyoruz.
  Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında 100 den fazla projenin üretim ve uygulamasını gerçekleştiren firmamızın referansları arasında Rixos, Shereton, Harvey Nichols, Mariott, Radisson, Hyatt Regency,  Crowne Plaza Hilton, Ramada , Six Senses, Divan, Kaşıbeyaz gibi birçok üst düzey marka bulunuyor.
  Arel Interior Design olarak proje alanındaki deneyimlerimizi villa ve konutlara taşımak amacıyla, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde ilk mobilya mağazamızı Bursa Nilüfer’de faaliyete geçirdik. Artdeco, Luxury ve Classic mobilya modelleriyle hizmet veren mağazamızda bulunan oturma grubu, yemek odası, yatak odası ve aksesuarların yanı sıra  mimari ekibimizin desteğiyle kişiye özel tasarım ve üretim hizmeti de vermekteyiz.

Arel aynı zamanda 2021 yılında Sette Garden’ın, 2022 yılında ise Altın Yatak’ın Bursa şubelerini açmıştır. Arel Interior Design’ın profesyonel ekibi tarafından yapılan ve özgün mimarisiyle dikkat çeken Sette ve Altın Yatak mağazaları, Balat’ta hizmet vermektedir.

 

ÇALIŞMA SÜRECİMİZ

FİKİR KONSEPT 100
RÖLEVE 100
TASARIM 100
ÜRETİM & TESLİMAT 100
97 +
PROJE
35 +
TAMAMLANAN PROJE
980 +
MÜŞTERİ
10 +
PROJE ÖDÜLÜ
Thank you very much for your endless attention and support. You did a great job. Congratulations to the entire Arel team.
Jorge Russell
Arel Interior ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Özgün çalışmaları ile tüm arayışlarımıza çözüm oluyorlar.
Mehmet Yılmaz
Great communication, a tremendous team. They provided an impeccable service. I would like to thank the whole team.
Marianne Dixon

EKİBİMİZ

www.arelinterior.com

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

AYŞEGÜL AYDIN | İÇ MİMAR

SEMİH GÜMÜŞ | İÇ MİMAR

İLETİŞİM

AREL INTERIOR DESIGN

    BURSA

    Barış Mahallesi İzmir Yolu Caddesi No:186B Nilüfer – BURSA

    İSTANBUL

    Yenidoğan Mahallesi Atışalanı Caddesi No:18 Bayrampaşa – İSTANBUL