Arel Interior

AREL INTERIOR | MATILD PALACE

Balat, Kıratlı İş Merkezi, Sanayi Cd. No:67, 16140 Nilüfer/Bursa

ALTIN YATAK

1991 yılında, kendi markamız olan “Altın Yatak” yaylı yatak üretimiyle başlayan sektördeki yolculuğumuza, 29 yılı aşkın bir süredir Türkiye yatak piyasasının öncülerinden biri olarak devam ediyoruz.

Kendi ürettiğimiz markaların yanı sıra kalitesi ile yurtdışında kendini ispatlamış üç büyük markayı da Türkiye pazarına sunarak ürün yelpazemizi genişlettik.

Amerika’nın en büyük mobilya şirketlerinden “La-Z-Boy” markasını çatımızın altına katarak, konforlu dinlenme keyfini ve rahatlığını Türk tüketicisiyle buluşturduk.

Bir asrı devirmiş, Park Lane, Savoy gibi seçkin otellerde, birinci sınıf transatlantiklerde ve Harrolds gibi seçkin mağazalarda yer alan, %100 el işçiliğiyle ve en doğal malzemelerle üretilen İngiliz yatak markası “Vispring“i, Norveç’in tasarım ve dayanıklılık konusunda ödün vermeyen “IMG” TV koltuklarını beğeninize sunduk.

Kişiye özel üretimimiz, hızlı servisimiz, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz, profesyonel kadromuz, genişleyen mağaza ve bayi ağımızla sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Birlikte daha iyi, daha konforlu bir hayata…